Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
4131
30.01.2011, 13:17
Nie będzie stadionu całego oddanego przed początkiem rundy to pewnie i nie będzie niwycg Kart Kibica dlatego taka cisza.
kucharz_77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kucharz_77
Znajdź inne posty napisane przez kucharz_77