rychu napisał(a):

No to nieźle.. Przez parę dni wszystkie media trąbiły o tym. Czytałem nawet że już jest na 99 % Wiślakiem i zostały tylko formalnośc,i ehh
Myślę że przydałby się ten gość w obliczu możliwego odejścia Chaveza. Chyba, że Wisła jest zdecydowana go wykupić. Strasznie dużo gdybania
|
Kew moim zdaniem jest właśnie alternatywą dla Chavesa,gdyż mamy młodych zawodników w obronie, a jak sam o sobie mówi, że przyszedł aby wnieść trochę doświadczenia do zespołu...
Oczywiście chciałbym aby Chaves także został w Wisełce, nawet jeżeli by trzeba było za niego zapłacić około miliona, naprawdę jest tego wart....