adam_09 napisał(a):

|
spróbujcie w pizzeriach przy rozwożeniu placków. Często można sobie dorobić parę fajnych groszy i dopasować grafik według dyspozycyjności.
|
taka praca to dopiero gdzies za 2-3 tyg. bo zaraz mam egzamin na prawko.. ale ciekawe rozwiązanie