Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline
#
42552
30.01.2011, 12:55
rychu
napisał(a):
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...trakt-z-wisla/
Mnie interesuje co się stało w kwestii tego pana. Wszyscy pisali że trafi do Wisły, miał chyba być 18 stycznia, ale od początku miesiąca o nim nie słychać
a mnie to sie wydaje że był w orbicie zainteresowań i może i miał podpisać kontrakt ale dogadali się z Kew'em ;p
Zawsze Wierni i Odd
ani - WISŁY KRAK
ÓW chuligani !!
*Michael*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *Michael*
Znajdź inne posty napisane przez *Michael*