ciesla093 napisał(a):

|
Dla mnie to była pogłoska wymyślona przez pisaków, żeby przyciągnąć czytelników....
|
No to nieźle.. Przez parę dni wszystkie media trąbiły o tym. Czytałem nawet że już jest na 99 % Wiślakiem i zostały tylko formalnośc,i ehh
Myślę że przydałby się ten gość w obliczu możliwego odejścia Chaveza. Chyba, że Wisła jest zdecydowana go wykupić. Strasznie dużo gdybania
@Brzytwa128: Ok, pierwsze słyszę że to była jakaś zagrywka. Dzięki że wyjaśniłeś tę kwestię
