Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42551
Stary 30.01.2011, 12:46
ciesla093 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to była pogłoska wymyślona przez pisaków, żeby przyciągnąć czytelników....
No to nieźle.. Przez parę dni wszystkie media trąbiły o tym. Czytałem nawet że już jest na 99 % Wiślakiem i zostały tylko formalnośc,i ehh
Myślę że przydałby się ten gość w obliczu możliwego odejścia Chaveza. Chyba, że Wisła jest zdecydowana go wykupić. Strasznie dużo gdybania

@Brzytwa128: Ok, pierwsze słyszę że to była jakaś zagrywka. Dzięki że wyjaśniłeś tę kwestię
Ostatnio edytowane przez rychu : 30.01.2011 o godz. 12:49.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując