AYALA napisał(a):

Bardzo ciekawy koncept. Gdyby prezydent Kaczyński nie był taki małostkowy, że musi się wozić samolotem, to by wszyscy mogli pojechać pociągiem i nie byłoby problemu. Albo gdyby nie ci straszni braci Wright (a i wcześniej DaVinci) nie majstrowali przy samolotach, to dopiero by był spokój. Dobrze, że wiemy kto za tym stoi.