Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ciesla093
Member
Od: 01.2011
Offline
#
42548
30.01.2011, 12:38
Mamy teoretycznie na bok obrony jeszcze Kewa więc czie wiem czy nam chwilowo potrzebny boczny obrońca, raczej Stan w letnim okienku postara się o bocznego obrońcę i mam nadzieję że na nowego środkowego zamiast Kowalskiego....
ciesla093
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciesla093
Znajdź inne posty napisane przez ciesla093