rikut1906TSW napisał(a):

CO z naszą Izraelską GWIAZDĄ
|
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...trakt-z-wisla/
Mnie interesuje co się stało w kwestii tego pana. Wszyscy pisali że trafi do Wisły, miał chyba być 18 stycznia, ale od początku miesiąca o nim nie słychać