Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42545
Stary 30.01.2011, 12:31
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
A może prawego obrońcę? Bo Branco ma za swoją docelową pozycję lewego obrońcę.
Nie, właśnie lewego, bo Branco jest uniwersalny, on Ci nawet w pomocy zagra jak trzeba. (Trochę Junior Diaz). Natomiast Paljić to nie lewy obrońca. Nie mamy żadnego lewego obrońcy z prawdziwego zdarzenia. O ile wiosne ledwo, bo ledwo przetrwamy, to lata bez LB nie. Dawno już nie mieliśmy lewego obrońcy z krwi i kości. (Nikola! Nikola! )

rikut1906TSW napisał(a):Wyświetl post
CO z naszą Izraelską GWIAZDĄ
Gdy nie wiadomo, o co chodzi...
Odpowiedz cytując