bonawentura napisał(a):

|
A może prawego obrońcę? Bo Branco ma za swoją docelową pozycję lewego obrońcę.
|
Nie, właśnie lewego, bo Branco jest uniwersalny, on Ci nawet w pomocy zagra jak trzeba. (Trochę Junior Diaz). Natomiast Paljić to
nie lewy obrońca. Nie mamy żadnego lewego obrońcy z prawdziwego zdarzenia. O ile wiosne ledwo, bo ledwo przetrwamy, to lata bez LB nie. Dawno już nie mieliśmy lewego obrońcy z krwi i kości. (Nikola! Nikola!

)
rikut1906TSW napisał(a):

CO z naszą Izraelską GWIAZDĄ
|
Gdy nie wiadomo, o co chodzi...
