to są jaja i kpina to co ten caly prezydent wyprawia z tym stadionem!
Niech sie cieszy ze jeszcze nikt nie wpadl (Cba abw itp) bo napewno przekręty niezłe tam były.. ale pociszam sie tym ze czasami sprawy wychodza po kilku latach i moze u Nas tak bedzie ze wyjdzie po latach ze majcher krecil i pojdze siedziec
