Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
 
Od: 01.2011
Skąd: Łódz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17074
Stary 30.01.2011, 12:11
to są jaja i kpina to co ten caly prezydent wyprawia z tym stadionem!
Niech sie cieszy ze jeszcze nikt nie wpadl (Cba abw itp) bo napewno przekręty niezłe tam były.. ale pociszam sie tym ze czasami sprawy wychodza po kilku latach i moze u Nas tak bedzie ze wyjdzie po latach ze majcher krecil i pojdze siedziec
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
Odpowiedz cytując