Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42541
Stary 30.01.2011, 11:53
Radomski to był taki reprezentacyjny Jirsak. W niczym się nie wyróżniał, w destrukcji klase gorszy od Sobola i Lewandowskiego, a w ofensywie nie istniał wogóle (7 bramek przez ostatnich 13 lat... pomocnik ). Żadnej różnicy na boisku nie robił.
Poza tym. Ilu piłkarzy z naszej reprezentacji byłoby na tyle dobrych, aby zagrać przynajmniej te 10 meczów w kadrze Pomarańczowych? To troche inna półka.
To, że Radomski plątał się bez celu po boiskach w Holandii i Austrii i grywał z orzełkiem na piersi nie daje żadnych podstaw, żeby tych dwóch zawodników porównywać. Nie ta klasa.
Odpowiedz cytując