Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17072
Stary 30.01.2011, 11:53
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Nie żebym robił za czarnowidza, ale nie łudźcie się, że ten stadion w marcu czy kwietniu będzie gotowy. W NAJLEPSZYM wypadku na połowę maja, chociaż bardziej obstawiam czerwiec. Trybuna północna najprawdopodobniej gotowa będzie razem z zachodnią.
Jak będę miał info o przedłużeniu ubezpieczenia na prace na stadionie to dam znać.
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując