PiotrG napisał(a):

|
Nie żebym robił za czarnowidza, ale nie łudźcie się, że ten stadion w marcu czy kwietniu będzie gotowy. W NAJLEPSZYM wypadku na połowę maja, chociaż bardziej obstawiam czerwiec. Trybuna północna najprawdopodobniej gotowa będzie razem z zachodnią.
|
Jak będę miał info o przedłużeniu ubezpieczenia na prace na stadionie to dam znać.