Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4129
Stary 30.01.2011, 11:51
Cholera, żeby nic nie napisać ludziom co z KK to znowu nas przeczołgają tydzień na wyrabianiu kart!!! Na nic nie będzie czasu....krew by to zalała.

SKWK nie może tam podbić do nich i wysępić chociaż jakieś oświadczenie
Znowu będziemy z reką w nocniku, bo nie można tego załatwić jak normalni ludzie tylko jak Paniska z Chołotą...tak się z nami obchodzą...
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując