Cholera, żeby nic nie napisać ludziom co z KK to znowu nas przeczołgają tydzień na wyrabianiu kart!!! Na nic nie będzie czasu....krew by to zalała.
SKWK nie może tam podbić do nich i wysępić chociaż jakieś oświadczenie

Znowu będziemy z reką w nocniku, bo nie można tego załatwić jak normalni ludzie tylko jak Paniska z Chołotą...tak się z nami obchodzą...