Acapelo napisał(a):

Teraz chciałbym: Melikson, bramkarz
Latem chciałbym odejście: Żurawski, Boukhari, Rios, Branco
Pozostanie po długich korzystnych negocjacjach: Chavez, Cikos, Sivakov
Sprowadzenie klasycznego lewego obrońcy, prawego obrońcy i napastnika.
|
A ja na ten moment nie chcę aby w lecie odszedł żaden z nich, ew. Żurawski, który jest w takim wieku, że nie będzie grał coraz lepiej.
Boukhari i Branco - obaj nie przepracowali okresu przygotowawczego w lecie, przy czym Boukhari z nadwaga potrafił zagrać takie piłki że ręce składały się same do oklasków, może teraz gdy schudł będzie poruszał się bardziej dynamicznie, a to myślę (mam nadzieję) że parę asyst/bramek nam zapewni. A Branco, którego oceniacie po 3 meczach (!) po kontuzji nie grał, tym bardziej że skład jaki wystawiał trener dobrze się spisywał.
No i Rios, który mam nadzieję (znowu, ależ ze mnie optymista) że odpali i strzeli parę bramek. Bo że technikę ma, to wszyscy wiemy.