Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42538
Stary 30.01.2011, 11:48
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Co do Kew, to nadzieje są duże, ale taki Radomski też rozegrał ok 300 meczów w holenderskiej lidze i nie wyróżnia się nawet w najsłabszym zespole polskiej ligi. Dlatego, pomimo, że sam liczę na tego gracza, to wstrzymałbym się z ocenami jego umiejętności przynajmniej do środka rundy.
Porownujesz Polaka do Holendra
Odpowiedz cytując