Incognito2192 napisał(a):

|
Co do Kew, to nadzieje są duże, ale taki Radomski też rozegrał ok 300 meczów w holenderskiej lidze i nie wyróżnia się nawet w najsłabszym zespole polskiej ligi. Dlatego, pomimo, że sam liczę na tego gracza, to wstrzymałbym się z ocenami jego umiejętności przynajmniej do środka rundy.
|
Porownujesz Polaka do Holendra
