Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11503
Stary 30.01.2011, 11:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...wiadomosc.html

Długie ale warto bo daje odporność na kretynizmy TVN i chroni przed po myłką.
Nie lubię Tuska, tvn, Gw i dużo bliżej mi do Kaczyńskiego,ale pisanie ciągle o tym,że te media są protuskowskie (być może są) też swiadczą o pewnej uległości umysłu - dajesz się urabiać.
Wracając do tematu - jak Kaczyński się ogarnie i w kampanii będzie walił w PO ceną chleba, drogami i OFE może wygrać wybory.
Tylko Wisła!