Drozd napisał(a):

Nie lubię Tuska, tvn, Gw i dużo bliżej mi do Kaczyńskiego,ale pisanie ciągle o tym,że te media są protuskowskie (być może są) też swiadczą o pewnej uległości umysłu - dajesz się urabiać.
Wracając do tematu - jak Kaczyński się ogarnie i w kampanii będzie walił w PO ceną chleba, drogami i OFE może wygrać wybory.