pawelo84 napisał(a):

Tyle że w obecnym okienku piłkarze którzy do nas doszli są naprawdę konkretni. Holender grał w AZ przez ostatnie kilka sezonów, gdy była to drużyna ze ścisłego topu ligi, rywalizująca jak równy z równym z takimi zespołami jak Ajax czy PSV. Do tego grała jeszcze dobrze w pucharach. Napewno jest to piłkarz porównywalnej klasy co Marcelo czy Głowacki, kto wie czy nawet nie jest lepszy od nich.
.
|
Co do Kew, to nadzieje są duże, ale taki Radomski też rozegrał ok 300 meczów w holenderskiej lidze i nie wyróżnia się nawet w najsłabszym zespole polskiej ligi. Dlatego, pomimo, że sam liczę na tego gracza, to wstrzymałbym się z ocenami jego umiejętności przynajmniej do środka rundy.