|
Narzekający nigdy nie przestaną narzekać. Ostatnie strony są tego najlepszym przykładem.
Nie jest idealnie, ale trzeba być ślepcem żeby nie zobaczyć postępu czasowego (zawodnicy przychodzą na początku okresu przygotowawczego) i jakościowego (w większości nie są to przysłowiowe no-namy).
Ale ok, narzekajcie dalej
|