Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42532
Stary 30.01.2011, 10:42
Czytam sobie, że niektórzy chcieliby jeszcze kilka transferów. Kolejna rzecz, której nie rozumiem.

Przecież jak do zespołu dojdzie 7 zawodników, którzy mają grać w pierwszej 11 to grać im będzie bardzo ciężko. Drużyna musi mieć jakiś styl, i nowi gracze mają się do niej wpasować. A jak wszyscy są nowymi graczami, to jak to ma wyglądać? Już w lecie widzieliśmy katastrofalną grę. Myślę, że Maskant o tym wie, że taka rewolucja na dobre nie wyjdzie.

Od kilku lat Wisełka obniża swoje loty. Nie da się tego naprawić w 1-2 okienka. Do tego potrzeba naprawdę sporo czasu - 4 piłkarzy w tym okienku, potem 2-3 w kolejnych. Zresztą na pewno niektórzy zawodnicy się nie sprawdzą. Tak więc cierpliwości.
Odpowiedz cytując