Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42531
Stary 30.01.2011, 10:38
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
co do Riosa bym się wstrzymał chłopak ma duży możliwości tylko trzeba to wykorzystać przygotować go do Polskiej kopaniny.Żurawski nie był od razu super maszyną do ładowania bramek.Szkoda chłopaka bo u nas jak na razie tylko marnuje w 100% jestem pewny że w Hiszpanii albo Portugalii radziły by sobie bardzo dobrze
Jak Rios dostanie wiecej szans niz poprzednio to powinnismy z niego byc zadowoleni.
Odpowiedz cytując