Acapelo napisał(a):

Latem chciałbym odejście: Żurawski, Boukhari, Rios, Branco
Pozostanie po długich korzystnych negocjacjach: Chavez, Cikos, Sivakov
Sprowadzenie klasycznego lewego obrońcy, prawego obrońcy i napastnika.
|
Wstrzymałbym się z ocenami, co do odejść. Zauważ, że zawodnicy, których wymieniłeś grają w Wiśle dopiero pół roku (Żuraw pół roku od powrotu) i jeszcze wszystkiego nie pokazali. Powinni dostać szansę do końca sezonu i dopiero wtedy można oceniać.
Za to są w kadrze zawodnicy, którzy nie sprawdzili się od lat: Kowalski, Łobodziński, Jirsak i to ich w pierwszej kolejności powinniśmy się pozbywać.