Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42530
Stary 30.01.2011, 10:20
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Latem chciałbym odejście: Żurawski, Boukhari, Rios, Branco
Pozostanie po długich korzystnych negocjacjach: Chavez, Cikos, Sivakov
Sprowadzenie klasycznego lewego obrońcy, prawego obrońcy i napastnika.
Wstrzymałbym się z ocenami, co do odejść. Zauważ, że zawodnicy, których wymieniłeś grają w Wiśle dopiero pół roku (Żuraw pół roku od powrotu) i jeszcze wszystkiego nie pokazali. Powinni dostać szansę do końca sezonu i dopiero wtedy można oceniać.
Za to są w kadrze zawodnicy, którzy nie sprawdzili się od lat: Kowalski, Łobodziński, Jirsak i to ich w pierwszej kolejności powinniśmy się pozbywać.
Odpowiedz cytując