|
co do Riosa bym się wstrzymał chłopak ma duży możliwości tylko trzeba to wykorzystać przygotować go do Polskiej kopaniny.Żurawski nie był od razu super maszyną do ładowania bramek.Szkoda chłopaka bo u nas jak na razie tylko marnuje w 100% jestem pewny że w Hiszpanii albo Portugalii radziły by sobie bardzo dobrze
|