Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42528
Stary 30.01.2011, 09:19
co do Riosa bym się wstrzymał chłopak ma duży możliwości tylko trzeba to wykorzystać przygotować go do Polskiej kopaniny.Żurawski nie był od razu super maszyną do ładowania bramek.Szkoda chłopaka bo u nas jak na razie tylko marnuje w 100% jestem pewny że w Hiszpanii albo Portugalii radziły by sobie bardzo dobrze

Odpowiedz cytując