Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#437
Stary 29.01.2011, 23:42
No nie do końca bym się zgodził, bo są takie studia że ten papierek pozwala Ci myśleć o czymś więcej, np takie budownictwo, które studiuje. Zrobisz inż i już masz większe uprawnienia, możesz robić rzeczy których bez papierka nie zrobisz i nie będziesz mógł sygnować swoim nazwiskiem. Wiadomo, że i tutaj parę lat trzeba praktykować, ale lepiej z papierkiem niz bez
Odpowiedz cytując