Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42499
Stary 29.01.2011, 21:25
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
lo zesz.... Nasi stoperzy strzelali duzo jak na obroncow poniewaz gralismy bez zadnego pomyslu, taktyki czy blysku a oni od czasu do czasu jakas bezpanska pilke stracili do bramki.
Łooo...
To w takiej Arce stoperzy powinni bić się o koronę króla strzelców. Wybacz, ale głupszej wypowiedzi dawno nie czytałem.
Marcelo i Głowacki byli po prostu dobrymi piłkarzami i dlatego potrafili ukąsić.

Potrzebujemy porządnego bramkarza już w tej rundzie - to jest niezbędne minimum, bez którego może być różnie.

Liczenie Riosa czy Żurawskiego jako napastników to nieporozumienie, równie dobrze możemy doliczyć też Burligę i Kowalskiego i będziemy wtedy mieli pięciu na jedną pozycję. Tyle, że jak razem strzelą pięć bramek to będzie święto lasu.
Boguski to dopiero będzie wracał do piłki po ciężkiej kontuzji, więc radzę zbyt wiele po nim nie oczekiwać, bo chłopak może długo dochodzić do formy (o ile zagra jeszcze w tym sezonie).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując