flamengista napisał(a):

W którymś z wywiadów Stan powiedział, że na 100% będzie bramkarz. Wiem, gdyby to był np. Bednarz to nie wierzyłbym, a tak, jeszcze nie zostałem specjalnie zawiedziony przez Stasia.
flamengista napisał(a):

|
Trójca Głowacki-Marcelo-Cleber była niesamowita. Mieliśmy 3 równorzędnych, świetnych stoperów z których 2 ostatnich strzelało jeszcze sporo goli.
|
Zgadzam się, z jednym 'ale' - wszyscy strzelali mnóstwo goli, a Cleber, z całym szacunkiem dla niego, był na równi pochyłej, przy czym, fakt faktem, dalej był dobrym obrońcą.
flamengista napisał(a):

|
W dodatku jest tylko wypożyczony, podobnie jak Branco który jest do końca sezonu. Tak jak w zeszłym sezonie, na tej pozycji ciągle brakuje stabilizacji.
|
Branco jest wypożyczony czy ma kontrakt do końca sezonu? To duża różnica.