Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42487
Stary 29.01.2011, 20:17
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Skąd ta pewność?
W którymś z wywiadów Stan powiedział, że na 100% będzie bramkarz. Wiem, gdyby to był np. Bednarz to nie wierzyłbym, a tak, jeszcze nie zostałem specjalnie zawiedziony przez Stasia.

flamengista napisał(a):Wyświetl post
Trójca Głowacki-Marcelo-Cleber była niesamowita. Mieliśmy 3 równorzędnych, świetnych stoperów z których 2 ostatnich strzelało jeszcze sporo goli.
Zgadzam się, z jednym 'ale' - wszyscy strzelali mnóstwo goli, a Cleber, z całym szacunkiem dla niego, był na równi pochyłej, przy czym, fakt faktem, dalej był dobrym obrońcą.

flamengista napisał(a):Wyświetl post
W dodatku jest tylko wypożyczony, podobnie jak Branco który jest do końca sezonu. Tak jak w zeszłym sezonie, na tej pozycji ciągle brakuje stabilizacji.
Branco jest wypożyczony czy ma kontrakt do końca sezonu? To duża różnica.
Odpowiedz cytując