Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1854
Stary 29.01.2011, 19:16
bbbnba: nie wiem, co ty chcesz widzieć i jak to interpretujesz, mnie to zupełnie nie interesuje. Fakt jest taki: wasz guru kibicowski napluł w twarz kobiecie podczas meczu reprezentacji. Skoro ty nie widzisz nic nagannego w pluciu kobiecie w twarz, to nie mamy o czym rozmawiać.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując