dadek napisał(a):

możesz mi wyjaśnić na jakiej podstawie to wydedukowałeś Watsonie ? bo akurat w tym okienku mamy za sobą 2 i pół transferu gotówkowego (te pół to Melikson + Sivakov za darmo na wypoż) za (prawdopodobnie) ponad 1 mln euro(500+450+300 ?)
a po drugie:
to w większości ci sami którzy przyszli po maju 2010 a na których tak narzekasz - Rios, Nodin, Cikos Chavez Zuraw... o kimś zapomnialem?
|
jak mogłeś.Watson się wzniósł na wyżyny,a przez Ciebie w pi..u wylądował.