Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42478
Stary 29.01.2011, 19:08
dadek napisał(a):Wyświetl post
możesz mi wyjaśnić na jakiej podstawie to wydedukowałeś Watsonie ? bo akurat w tym okienku mamy za sobą 2 i pół transferu gotówkowego (te pół to Melikson + Sivakov za darmo na wypoż) za (prawdopodobnie) ponad 1 mln euro(500+450+300 ?)
a po drugie:

to w większości ci sami którzy przyszli po maju 2010 a na których tak narzekasz - Rios, Nodin, Cikos Chavez Zuraw... o kimś zapomnialem?
jak mogłeś.Watson się wzniósł na wyżyny,a przez Ciebie w pi..u wylądował.
Ostatnio edytowane przez picasso : 29.01.2011 o godz. 19:11.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując