Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42477
Stary 29.01.2011, 19:05
Lucas.B napisał(a):Wyświetl post
widać to choćby na przykładzie sprowadzania bramkarza - nie ma na to środków, zawodnik najlepiej za darmo urządzałby w tym momencie działaczy.
możesz mi wyjaśnić na jakiej podstawie to wydedukowałeś Watsonie ? bo akurat w tym okienku mamy za sobą 2 i pół transferu gotówkowego (te pół to Melikson + Sivakov za darmo na wypoż) za (prawdopodobnie) ponad 1 mln euro(500+450+300 ?)
a po drugie:
Lucas.B napisał(a):Wyświetl post
A w letnim okienku wcale lepiej nie będzie gdyż może nas opuścić aż 7 zawodników
to w większości ci sami którzy przyszli po maju 2010 a na których tak narzekasz - Rios, Nodin, Cikos Chavez Zuraw... o kimś zapomnialem?
Odpowiedz cytując