|
Był wywiad ze Staszkiem na początku grudnia w ktorym mówił ze zimowe okienko transferowe rózni sie od letniego w którym jest wiekszosc przeprowadzanych transferów, dlatego myslę ze teraz moga byc robione zakupy te z najwazniejszych i pilniejszych, a reszta moze byc przeprowadzana dopiero w lecie ale to wszystko czas pokaze, trzeba uzbroic sie w cierpliwość a ruchy które są do tej pory przeprowadzane przez holendrów napawaja optymizmem na przyszłosc
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
|