Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42473
Stary 29.01.2011, 18:31
Był wywiad ze Staszkiem na początku grudnia w ktorym mówił ze zimowe okienko transferowe rózni sie od letniego w którym jest wiekszosc przeprowadzanych transferów, dlatego myslę ze teraz moga byc robione zakupy te z najwazniejszych i pilniejszych, a reszta moze byc przeprowadzana dopiero w lecie ale to wszystko czas pokaze, trzeba uzbroic sie w cierpliwość a ruchy które są do tej pory przeprowadzane przez holendrów napawaja optymizmem na przyszłosc
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując