|
Gdyby stadion byl zapelniony, to przypuszczam, ze ciezko byloby interweniowac i wylowic takie jednostki z tlumu, dlatego nie wiem skad nagle wyskoczyles z tym przykladem.
Cytat:
|
wolę przegrać ponownie z potęgą typu Varelenga byleby Lech nie wyszedł z grupy
|
|