Ja się wypowiem co do Turystyki. Widzę, że są tu różne opinie

. Ja jestem obecnie na pierwszym roku Turystyki i Rekreacji ( zaczone ) na UP i powiem, że jest dosyć ciężkoooo.... Sporo pracy domowych, dosyć trudne egzaminy i niełatwe przedmioty. Jeśli ktoś lubi geografie może spróbować, chodź może mieć problem z kartografią , która jest bardzo, bardzo trudna. Też wybierałem te studia z tego względu na to , że miało być łatwo ale niestety nie jest. Mam kolegę na UE, który chodzi na turystykę i ma zupełnie inne zdanie. Nie poszedłem tam ze względu na majce, której się obawiałem ale zrobiłem duży błąd. Wykładowcy są dużo milsi ( nie chamscy ! ) i i nie aż tak wymagający. Rozumieją, że są to studia zaoczne. Kolega mówił, że wykładowcy podają pytania do egzaminów ( nie wszyscy oczywiście), a niektórzy zaliczają egzamin na podstawie obecności

Wszystko zależy od tego na jakich wykładowców się trafi. To tyle ode mnie. Mam nadzieje, że jakoś pomogłem
