Wyświetl pojedynczy post
Ewka_1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2171
Stary 29.01.2011, 17:56
Kiedyś bardzo dawno temu miałam pewną piosenkę hh. Dysk szlag trafił, dane stracone. Czasem podejmowałam się szukania TEJŻE piosenki, ale nic z tego. Liczę na to, że ktoś zna ten kawałek, albo ma na dysku i zapoda. Pamiętam tylko fragmenty tekstu, może komuś uda się skojarzyć.

ref:
"Kłamstwo jedno z rzeczy których nienawidzę,
nauczony mówić prawdę, co myślę, co widzę,
Kłamiesz mi, to wiedz, że Tobą się brzydzę,
ale tymże jest świat dlatego teraz z tego szydzę"

(coś w ten deseń, refren był śpiewany chyba z jakąś babką)

z góry dzięki
"When there's no more room in Hell, the dead will walk the Earth."
Odpowiedz cytując