Wyświetl pojedynczy post
K2sprzyk
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9011
Stary 29.01.2011, 17:18
Poprostu tomek traktuje Go jeszcze jak "naszego"...


Mam dziwne, nieodparte wrażenie, patrząc na to zdjęcie, jakby Gordan (założone ręce) i Serge (jakby pierwszy raz piłke zobaczył) niewiedzieli co robią na tym boisku no chyba że Siakova podziwiają a Draganowi to sie chyba z nogi na zęby przeżuciło
Odpowiedz cytując