Sektor na ktorym jest mlyn nalezy do fanatykow ? Gosc ktory ma kupiony bilet i stadion jest zapelniony ma isc na schody bo Ty tak twierdzisz

?
Czlowieku sektor na ktorym jest mlyn nalezy do klubu ewentualnie miasta a nie do fanatykow. Fanatycy siedza tam na meczach i tam kupuja bilety w LIDZE. W meczu REPREZENTACJI owszem jest mlyn i owszem siedza tam fanatycy ale moze tam usiasc KAZDY i nikt go na schody nie wygoni bo nie ma takiego PRAWA i takich MOZLIWOSCI.
Jesli stadion nie jest zapelniony i sa miejsca, ok mozna dyskutowac. Jednak jesli stadion jest zalepelniony to na schodach mozesz usiasc co najwyzej Ty, jesli oczywiscie lubisz.
Przytocz mi jakikolwiek dokument lub ustalenie ktore stwierdza ze sektor na ktorym jest mlyn podczas meczu reprezentacji NALEZY do fanatykow.
Nie wiesz o czym mowisz, to pewne.