Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1848
Stary 29.01.2011, 16:41
Sektor na ktorym jest mlyn nalezy do fanatykow ? Gosc ktory ma kupiony bilet i stadion jest zapelniony ma isc na schody bo Ty tak twierdzisz ?
Czlowieku sektor na ktorym jest mlyn nalezy do klubu ewentualnie miasta a nie do fanatykow. Fanatycy siedza tam na meczach i tam kupuja bilety w LIDZE. W meczu REPREZENTACJI owszem jest mlyn i owszem siedza tam fanatycy ale moze tam usiasc KAZDY i nikt go na schody nie wygoni bo nie ma takiego PRAWA i takich MOZLIWOSCI.
Jesli stadion nie jest zapelniony i sa miejsca, ok mozna dyskutowac. Jednak jesli stadion jest zalepelniony to na schodach mozesz usiasc co najwyzej Ty, jesli oczywiscie lubisz.

Przytocz mi jakikolwiek dokument lub ustalenie ktore stwierdza ze sektor na ktorym jest mlyn podczas meczu reprezentacji NALEZY do fanatykow.
Nie wiesz o czym mowisz, to pewne.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując