Skoro kupił bilet to ma miejsce na nim tak? To niech na nim siedzi. Czy ja mu kazałem kupować bilet do młyna? Chyba nie. Nie wiedział gdzie jest młyn? Koniec języka za przewodnika. Stadion będzie zapełniony? Na schodach zawsze jest miejsce. I widzisz cały stadion nie jest własnością jakieś grupy ale jeden sektor tak. Ten sektor to młyn i należy do FANATYKÓW czy Ci się to podoba czy nie.