Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20543
Stary 29.01.2011, 16:25
Jak ja mam świadków odnośnie mojej wersji ? najlepsze jest, to że zgarnęli mnie na ulicy gdy sobie szedłem i nic nie mogli widzieć z zarzucanych mi czynów, nawet nie kazali mi dmuchać w alkomacik kompletnie nic
Odpowiedz cytując