master17 napisał(a):

Mam małe pytanie odnośnie naszego prawa i mandatu 
Mianowicie chodzi, o to że chcieli mi wlepić mandat za zakłócanie ciszy nocnej, spożywanie alkoholu itp. Mandatu oczywiście nie przyjąłem ponieważ ich zarzuty są dalekie od prawy i mam takie pytanie czy przy odmowie przyjęcia mandatu mam dostać jakiś druk od policji czy też coś podpisać ?
|
nawet jak masz rację, to i tak przegrasz. Zdanie dwóch policjantów vs Twoja wersja mają się nijak w sądzie.
===
gdy jest się chorym, należy się wygrzewać i wypacać z siebie cały ten syf tak ? Tak za dzieciaka matka mi kazała i tak robiłem.
Ale skoro ciepło zabije te wirusy, bakterie itd to nie lepiej pójść do sauny ?
W sumie grzanie się pod kołdrą nie równa się temperaturze w saunie, stąd pytam czy sauna zdrowa ?