Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20540
Stary 29.01.2011, 15:58
Mam małe pytanie odnośnie naszego prawa i mandatu
Mianowicie chodzi, o to że chcieli mi wlepić mandat za zakłócanie ciszy nocnej, spożywanie alkoholu itp. Mandatu oczywiście nie przyjąłem ponieważ ich zarzuty są dalekie od prawy i mam takie pytanie czy przy odmowie przyjęcia mandatu mam dostać jakiś druk od policji czy też coś podpisać ?
Odpowiedz cytując