Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8883
Stary 29.01.2011, 15:31
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
W obronie kto wie, czy Jaliens nie będzie grał na skrzydle, a w środku dalej będziemy operować Bunozą i Chavezem. A na lewym skrzydle będzie grał Paljic.
Uważam, że to beznadziejny pomysł. Już prędzej za Paljicia, a nie za Cikosa, ale i tak nie. Jaliens zdecydowanie do środka z Chavezem. W sumie moglibyśmy grać ustawieniem 3-6-1 mało się różni od 4-5-1 przecież, a obrońców u nas deficyt
Odpowiedz cytując