bonawentura napisał(a):

|
W obronie kto wie, czy Jaliens nie będzie grał na skrzydle, a w środku dalej będziemy operować Bunozą i Chavezem. A na lewym skrzydle będzie grał Paljic.
|
Uważam, że to beznadziejny pomysł. Już prędzej za Paljicia, a nie za Cikosa, ale i tak nie. Jaliens zdecydowanie do środka z Chavezem. W sumie moglibyśmy grać ustawieniem 3-6-1

mało się różni od 4-5-1 przecież, a obrońców u nas deficyt
