tofik napisał(a):

|
O Gargule można to samo napisać po ostatniej rundzie niestety.
|
Garguła jak dotąd zawodzi, to nie ulega wątpliwości, ale chociaż szuka gry, pokazuje się, próbuje rozgrywać, a Jirsaka zupełnie nie widać na boisku. Łukasz ma właściwe nawyki, ale gra niedokładnie i niepewnie. Tomasowi zdarzają się pojedyncze dobre zagrania, ale najczęściej on gra tak, że można zapomnieć, że Czech przebywa na boisku.
Ja jeszcze daję Gargule szansę. Wierzę, że może się odbudować. Natomiast Jirsak nigdy nie grał jakoś zauważalnie lepiej niż obecnie.