Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42461
Stary 29.01.2011, 15:29
tofik napisał(a):Wyświetl post
O Gargule można to samo napisać po ostatniej rundzie niestety.
Garguła jak dotąd zawodzi, to nie ulega wątpliwości, ale chociaż szuka gry, pokazuje się, próbuje rozgrywać, a Jirsaka zupełnie nie widać na boisku. Łukasz ma właściwe nawyki, ale gra niedokładnie i niepewnie. Tomasowi zdarzają się pojedyncze dobre zagrania, ale najczęściej on gra tak, że można zapomnieć, że Czech przebywa na boisku.
Ja jeszcze daję Gargule szansę. Wierzę, że może się odbudować. Natomiast Jirsak nigdy nie grał jakoś zauważalnie lepiej niż obecnie.
Odpowiedz cytując