Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42460
Stary 29.01.2011, 15:24
Canis Lupus napisał(a):Wyświetl post
Mask uwielbia środkowych pomocników. Jak przyjdzie Melikson to będziemy ich mieli w kadrze z 8 czy 9. Natomiast bocznych obrońców nam nie potrzeba. Mamy chyba jednego, który coś tam gra (Cikos) no bo Paljic to jest delikatnie mówiąc cienias a Burliga ... hmm
jeszcze Serge Branco )

Nie mówimy tu o sumie 700k € bo wiadomo, że za tyle to tylko my mogliśmy Jirsaka kupić ale wydaje mi się, że opchnięcie go za 200-300k do jakiegoś Śląska nie będzie wielkim trudem
Odpowiedz cytując