Canis Lupus napisał(a):

|
Mask uwielbia środkowych pomocników. Jak przyjdzie Melikson to będziemy ich mieli w kadrze z 8 czy 9. Natomiast bocznych obrońców nam nie potrzeba. Mamy chyba jednego, który coś tam gra (Cikos) no bo Paljic to jest delikatnie mówiąc cienias a Burliga ... hmm
|
jeszcze Serge Branco

)
Nie mówimy tu o sumie 700k € bo wiadomo, że za tyle to tylko my mogliśmy Jirsaka kupić

ale wydaje mi się, że opchnięcie go za 200-300k do jakiegoś Śląska nie będzie wielkim trudem
