|
Jeśli chodzi o środkowych pomocników, może trochę ich za dużo, ale z drugiej strony- zacznie się rywalizacja z prawdziwego zdarzenia. Co oznacza, że konsekwencją czyjegoś jednorazowego przejścia obok meczu może być pożegnanie z pierwszą 11 na dłuższy czas. Kłopot bogactwa w środku mnie nie martwi.
Natomiast boki obrony to nasza słabsza strona- bez jeszcze jednego bocznego obrońcy czekają nas w trakcie rundy ciekawe eksperymenty typu Łobo na prawej obronie.
Jak dla mnie bardzo dobre okienko transferowe ( zakładam że Melikson jednak założy koszulkę Wisły). Będzie optymalne jeżeli dojdzie bramkarz i boczny obrońca.
|