Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42457
Stary 29.01.2011, 15:07
Canis Lupus napisał(a):Wyświetl post
Mask uwielbia środkowych pomocników. Jak przyjdzie Melikson to będziemy ich mieli w kadrze z 8 czy 9. Natomiast bocznych obrońców nam nie potrzeba. Mamy chyba jednego, który coś tam gra (Cikos) no bo Paljic to jest delikatnie mówiąc cienias a Burliga ... hmm
dokładnie... jakoś nikogo w zarządzie nie martwi, że mamy tak na prawdę 2 bocznych obrońców (nie liczę Paljica), z czego żaden nie prezentuje formy choćby zbliżonej do Baszcza... w każdym profesjonalnym klubie jest choćby 3 bocznych obrońców, gdzie 2 gra podstawowy skład, a ten 3 jest potencjalnym zmiennikiem, zawodnikiem uniwersalnym potrafiącym grać na każdej stronie obrony... my nie mamy! żadnego! bocznego obrońcy prezentującego dobry poziom... to martwi, ale tylko kibiców widocznie...

oczywiście cieszy mnie to, że wzmacniamy siłę ofensywną zespołu, ale nie powinniśmy zapominać o konieczności wzmocnienia składu bocznym obrońcom! nie zapominając o bramkarzu... ehh
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując