bonawentura napisał(a):

|
Myślę, że na taktykę, jaką będziemy grali, to Melikson będzie jednak tym prawoskrzydłowym. W środku Sivakov, Garguła i Sobolewski. Tak to będzie wyglądało plus Kirm na skrzydle. Na ataku oczywiście wysunięty Genkov. W obronie kto wie, czy Jaliens nie będzie grał na skrzydle, a w środku dalej będziemy operować Bunozą i Chavezem. A na lewym skrzydle będzie grał Paljic.
|
No to się mylisz, bo nie sadzę, że Mały będzie grzał ławę.
Kirm, Sobol, Małecki raczej będa grać. Sivakov, Melikson, Garguła, Boukhari - między nimi będzie walka o dwie pozostałe pozycje
Rios - Małecki
Wilk - Sobolewski
Żurawski - Genkow