Wyświetl pojedynczy post
nicramus
Junior Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42456
Stary 29.01.2011, 15:05
Teraz to chyba nam najbardziej potrzeba nowego bramkarza. Martwi mnie trochę, że mało się o tym mówi, ale myślę, że Jovanić się nie nadaje. Cieszę się natomiast z nowych nabytków (Jaliens, Siwakow i Genkov) każdy z nich może wnieść coś pozytywnego do drużyny. Oglądałem parę ciekawych akcji z udziałem Genkova i jego bramek na YT i naprawdę robi wrażenie oby tak dla Wisły strzelał.
Odpowiedz cytując