|
Teraz to chyba nam najbardziej potrzeba nowego bramkarza. Martwi mnie trochę, że mało się o tym mówi, ale myślę, że Jovanić się nie nadaje. Cieszę się natomiast z nowych nabytków (Jaliens, Siwakow i Genkov) każdy z nich może wnieść coś pozytywnego do drużyny. Oglądałem parę ciekawych akcji z udziałem Genkova i jego bramek na YT i naprawdę robi wrażenie oby tak dla Wisły strzelał.
|