|
Mask uwielbia środkowych pomocników. Jak przyjdzie Melikson to będziemy ich mieli w kadrze z 8 czy 9. Natomiast bocznych obrońców nam nie potrzeba. Mamy chyba jednego, który coś tam gra (Cikos) no bo Paljic to jest delikatnie mówiąc cienias a Burliga ... hmm
Hac urget lupus hac canis. Wisła Kraków Victore.
|