|
troche sie dziwie Legii że chce Janusz Gola, przecież na pozycji defensywnego pomocnika mają Vrodljaka i Borysiuka.
No ale Skorża pracując w Wiśle grał właśnie dwoma defensywnymi pomocnikami w środku pola (Sobol+Cantoro) i przyniosło to dwa tytuły mistrzowskie.Widac w Legii chce zrobic tak samo
|