Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2228
Stary 29.01.2011, 14:32
troche sie dziwie Legii że chce Janusz Gola, przecież na pozycji defensywnego pomocnika mają Vrodljaka i Borysiuka.

No ale Skorża pracując w Wiśle grał właśnie dwoma defensywnymi pomocnikami w środku pola (Sobol+Cantoro) i przyniosło to dwa tytuły mistrzowskie.Widac w Legii chce zrobic tak samo
Odpowiedz cytując