RecordAble napisał(a):

Sobol/Wilk, Sivakov/Jirsak, Melikson/Garguła, Kirm/Łobodziński, Małecki/...?, Genkow/Rios.
Przydałby się jeden zawodnik na pozycję schodzącego napastnika vel skrzydłowego. Z niezłym dryblingiem i dobrą szybkością.
|
Nie sądzę by Stan kogoś ściągnął w to miejsce, bo mamy inne teraz priorytety transferowe. Rozumiem, iż wizja Riosa jako zmiennika Małego, może budzić pejoratywne uczucia, ale myślę, że od biedy go tam można dać. Zawsze jest też Burliga i Łobodziński (

)

bardziej byśmy potrzebowali bocznego obr. i bramkarza. Zastanawia mnie fakt, czemu tak mało stawiają na Kurto, wydaje się dobry, chociaż przyznam, że nie śledzę jego poczynań z nadmierną dokładnością
EDIT: No i przecież Nourdin jest jeszcze!
