Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#638
Stary 29.01.2011, 11:49
Graś powtarza za ruskimi bo już raz przepraszał po rosyjsku w polskiej TV. Zanim będą powtarzać wszelkiej maści "eksperci" i komentatorzy. A im większy kretynizm z tym większym przekonaniem będzie powielany.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując