Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1826
Stary 29.01.2011, 11:32
Sprawa jest poważna i powinna być natychmiastowa reakcja.

Po pierwsze - jeśli robi się sektor "ultras", to trzeba wcześniej uprzedzić nieświadomych pikników, kto tam chodzi i jakie panują zwyczaje. Ewidentnie błąd organizatorów.
Po drugie - jeśli na stadionie zbudowanym na Euro 2012 za publiczne pieniądze szef ruchu kibicowskiego Amiki bije rodzinę z dziećmi, to jest to przegięcie. Grobelny ma obowiązek zareagować, podobnie jak Amika. Stadion ma być areną Euro 2012 i polskie władze muszą zagwarantować, że takie sytuacje nie będą się wydarzały podczas turnieju.

Generalnie za takie coś ten facet powinien mieć zakaz stadionowy na mecze reprezentacji.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując